Celý život na vrcholu

Přirozenou touhou každého člověka je žít krásný a bohatý život. Všichni toužíme po vysoké životní úrovni a nechceme slevovat ze svých priorit. Všichni se shodneme, že jednou z podmínek života podle vlastních představ je dostatek finančních prostředků. Aby tomu tak bylo po celý váš život, je tady Patron Finance. Váš rádce, průvodce a ochránce ve světě financí, na kterého si můžete vždy a ve všem spolehnout.

Jsme jiní.

Naším cílem není, na rozdíl od běžných „poradců“, uzavírání jednorázových smluv za tučné provize, ale dlouhodobé partnerství, ze kterého máte největší užitek vy, naši klienti. Posláním Patron Finance je pomáhat lidem orientovat se ve světě finančních služeb a pomáhat jim splnit veškeré životní přání a potřeby.

Jsme analytici.

Prvním krokem je vždy pečlivá analýza stávajícího portfolia finančních produktů a služeb. Teprve pokud v něm najdeme slabá místa nebo nevýhodné produkty, navrhneme jejich optimalizaci či redukci ve prospěch klienta.

Jsme nezávislí.

Nejsme svázáni s jednou institucí. Spolupracujeme s více než 55 finančními společnostmi a z jejich nabídky vybíráme pro klienty to nejvýhodnější řešení.

Jsme online.

Nezdržujeme a neobtěžujeme. Nevyžadujeme neustálé schůzky a klienty kontaktujeme jen v nezbytných případech. Pracujeme podle online zadání, samostatně a efektivně. Ale jako správný Patron jsme Vám neustále na blízku a kdykoliv nás můžete v případě potřeby kontaktovat.

Jsme o krok napřed.

Využíváme moderní technologie a postupy, které nám umožňují podrobně analyzovat a porovnávat velké množství atributů produktů a na jejich základě navrhnout efektivní finanční strategii.

Jsme patrony.

Vyhledáním a zařízením finanční či pojistné služby naše práce zdaleka nekončí. Systém Patron například hlídá veškerá důležitá data smluv, fixace hypoték a další po celou dobu jejich trvání, což umožňuje průběžně nastavovat portfolio podle nejvýhodnějších podmínek na trhu.
Přesvědčte se, jak snadné a pohodlné může finanční poradenství Patron být a začněte využívat jeho výhody již dnes!

Naši spokojení klienti

Máte-li nějakou otázku kontaktujte nás
a my Vám brzy odpovíme!

Zadejte prosím ověřovací kód

Ověřovací kód byl zaslán na telefonní číslo, které jste uvedli ve formuláři.
Zadali jste omylem špatné telefonní číslo? Vraťte se zpět na formulář.