Proč Patron Finance?

V dnešní informační době není možné, aby se člověk zorientoval ve všech oblastech, které potřebuje pro život. V oblasti financí se často naráží na tyto problémy:
  1. Běžný člověk se téměř nemůže zorientovat v nepřeberném množství nabídek finančních institucí.
  2. Podmínky, sazebníky a smlouvy jsou napsány složitě. Běžný člověk se v nich nevyzná a někdy je to problém i pro profesionály z oboru.
  3. Téměř každý někdy změnil kvůli nespokojenosti nějaký finanční produkt případně i svého finančního poradce. Pokud to však nebyla změna k lepšímu, ztrácí takový člověk víru v celý finanční segment.
  4. Finanční instituce mají za cíl prodávat své produkty. Často se prodávají nejziskovější produkty, bez ohledu na potřeby klienta.
Výsledkem je sestavený finanční plán, který jim řeší, co opravdu potřebují. Díky vyjednávací síle Patronu dosáhnou rozumné a prověřené ceny.

Služba funguje tak, že Patron má nasmlouvané téměř všechny společnosti, které poskytují jednotlivé produkty, ať už se jedná o pojištění, úvěry, spoření, investice. Celou spolupráci máme postavenou na 3 jednoduchých principech:

Pomoc začíná u všímavosti

K tomu, abychom mohli radit, tak potřebuje nejdříve naslouchat Vám. Pochopit Vaše finanční zázemí, životní situaci a představu ideální budoucnosti. Tento krok nazýváme finanční analýza.

Nasměrovat k novým možnostem

Jakmile Patron zjistí klientovi potřeby, může mu navrhnout osobní finanční plán, který člověka dostane k jeho cílům jako je zajištění rodiny, zakoupení bydlení nebo naspoření peněz dětem na studia.

Být Patronem

Dlouhodobě Vám jsme Patrony. Hájíme vaše zájmy. Pomáháme radit s dalšími problémy a výzvami. Jsme tu pro vás. Kdykoliv a kdekoliv.Naši spokojení klienti

Máte-li nějakou otázku kontaktujte nás
a my Vám brzy odpovíme!

Zadejte prosím ověřovací kód

Ověřovací kód byl zaslán na telefonní číslo, které jste uvedli ve formuláři.
Zadali jste omylem špatné telefonní číslo? Vraťte se zpět na formulář.