Rutina díky zkušenostem

Vždy myslíme na Vás, vaše potřeby a cíle. To je nejlepší cesta, jak přijít s kvalitním řešením. Proto zajišťujeme produkty a služby v těchto kategoriích.
Proč vlastně být pojištěn? Protože nejsme na světě sami a kromě vlastní osoby máme zodpovědnost i za druhé, především za svou rodinu a děti.

Životní pojištění

Nejsme všemocní. Nemůžeme Vás ochránit před úrazem nebo nemocí, ale ochráníme Vás i Vaši rodinu před drastickým propadem životní úrovně, pokud by k něčemu takovému došlo.

Neživotní pojištění

Existuje celá řada situací, při nichž nejde přímo o život, ale které Vám mohou život velmi zkomplikovat. Proto je potřeba myslet na kvalitní pojištění majetku či odpovědnosti za škody, které nechtěně způsobíte.

A protože neštěstí nechodí jen po horách, je důležité mít svého Patrona, který Vás spolehlivě ochrání před důsledky nečekaných životních událostí.

Na trhu najdete obrovskou nabídku pojistných produktů, kterými můžete zabezpečit sebe, rodinu i majetek. Abyste si mohli užívat života bez obav, najdeme pro Vás pojištění nebo jejich kombinaci, které za nejvýhodnějších podmínek a v souladu s Vaším finančním plánem pokryjí potřebná rizika.

Pořídit si vlastní bydlení je snem mnoha lidí, přestože se při dnešních cenách realit nejedná o levnou záležitost a získat finanční prostředky není jednoduché. Financovat vlastní bydlení je možné různými způsoby, ale je třeba si uvědomit, že některé jsou více vhodné a jiné dokonce nevhodné.

Záleží také na tom, zda nemovitost stavíte, rekonstruujete nebo kupujete. Proto je zde Patron, který pečlivě prověří Vaši stávající situaci a doporučí nejlepší z těchto možností.

Máte sny, které plánujete v budoucnu uskutečnit? Nebo takové, které si chcete splnit hned teď? Budeme Vaším průvodcem na cestě ke každému z nich.

Poradíme Vám, jak zajistit dostatek peněz například na vlastní bydlení, kvalitní vzdělání Vašich dětí, pořádné auto nebo důstojný život po skončení pracovní kariéry.

Vybereme a sestavíme pro Vás nejvýnosnější strategii pro zhodnocení volných finančních prostředků.

V životě však nastanou i takové situace, kdy peníze potřebujete okamžitě. Ať už se jedná o rozbitou pračku, porouchané auto nebo větší nečekané výdaje, i v takovém případě se s důvěrou obraťte na svého Patrona.

Naši spokojení klienti

Máte-li nějakou otázku kontaktujte nás
a my Vám brzy odpovíme!

Zadejte prosím ověřovací kód

Ověřovací kód byl zaslán na telefonní číslo, které jste uvedli ve formuláři.
Zadali jste omylem špatné telefonní číslo? Vraťte se zpět na formulář.