Být finančně zdravý
se Vám vyplatí
Jak se orientovat ve finančních produktech, co znamenají různé zkratky nebo jak si připravit finanční a spořící plán nás ve škole většinou nenaučí. To však neznamená, že bychom se o tyto věci neměli zajímat. Využijte přístup ke článkům, kalkulačkám, poradně a dalším informacím a vzdělávejte se v oboru financí pro běžné občanské využití.
  • Finanční gramotnost vede k lepšímu hospodaření s penězi.
  • Nejlepší řešení finančních problémů je jejich prevence.
  • Rádi vás propojíme s nezávislými finančními poradci.
Co Vám nabízíme?
800+ finančních poradců k dispozici
Propracovaný videokurz finanční gramotnosti
Vzdělávání ve financích kdykoliv a kdekoliv
Vzdělávací obsah, poradna i finanční kalkulačky – vše na jednom místě
Poradenství osobně, online i po telefonu
Videokurzy finanční gramotnosti
Finanční gramotnost je série vzdělávacích videí, ve kterých se od expertů z oboru financí dozvíte užitečné informace a tipy. Zjistíte například, proč jsou zdravé finance základ, jak dostat peníze od pojišťovny i to, jak výnosně a bezpečně uložit své peníze.
K dispozici 800+ poradců
Na finanční dotazy Vám odpoví písemně či telefonicky experti z oboru. Můžete se tak informovat o možnostech v případě, že máte exekuci, sháníte půjčku či uvažujete o investování či spoření.
Jednoduchá aplikace
Všechny výhody najdete pohodlně na jednom místě, a to na intuitivní webové stránce s rychlým přístupem k nejběžnějším dotazům z finančního prostředí, k poradnám nebo kalkulačkám, ale i k videokurzu finanční gramotnosti.
Platforma PAFI pro vzdělávání ve financích mi poskytla přesně to, co jsem hledala. Online kurz je dobře strukturovaný a nabízí pohled na různé aspekty finančního světa. Díky článkům a poradně jsem získala lepší přehled o investicích, spoření i pojištění, což byly věci, které jsem aktuálně potřebovala řešit. V rozhodnutích týkajících se financí a pojistek se nyní cítím mnohem sebejistěji.
Jana Blahutová
HR manager
Varianty balíčků a ceník
Frekvence platby
Základní
Dopřejte si cenné informace o chytrém hospodaření s penězi. Navíc s možností konzultací a dalších bonusů.
549
/za 1 měsíc
Čtvrtletně účtováno celkem 549
Chci rozumět financím
Získejte:
  • Videokurz finanční gramotnosti
  • Přehled o světě financí
  • Konzultace s poradci
  • Finanční a právní poradnu
  • Finanční kalkulačky
  • Exekuční a insolvenční poradenství
Nejčastěji kladené otázky
Proč si pořídit aplikaci PAFI?
Výzkum Ministerstva financí ČR z roku 2020 ukázal, že nízkou finanční gramotnost má více než polovina české populace (52 %). Jedna třetina populace se chová finančně nezodpovědně. Až 700 000 lidí je dokonce v exekuci. Nejlepší prevencí finančních problémům je finanční gramotnost.

Vzdělávejte se v oblasti financí, naučte se správně hospodařit s penězi a předcházejte problémům díky našemu portálu PAFI. Pro méně finančně zkušené poslouží videokurz, kde se dozví, jak správně nastavit rozpočet, jak začít spořit nebo jestli se vyplatí vzít si hypotéku. Pokud máte základy v malíku, můžete se vzdělávat v oblasti investování, případně se poradit o konkrétních otázkách typu výběr pojištění či uzavření hypotéky.
Co vše v aplikaci PAFI najdete?
Aplikace PAFI se zaměřuje především na vzdělávání v oblasti financí. Nabízí propracovaný videokurz Finanční gramotnosti. Dozvíte se v něm nejen informace o sestavování rozpočtu, ale také základy o pojištění, hypotékách a investicích. Kromě toho získáte přístup k zajímavému obsahu ze světa financí formou článků, videí a podcastů. Kdykoliv a kdekoliv.
Jak mi PAFI pomůže s řešením finančních problémů?
Trápí vás konkrétní problém? Díky propracované sekci nejčastějších otázek a odpovědí (FAQ) snadno najdete odpověď, kterou hledáte. Anonymně a rychle.

Pokud v sekci FAQ odpověď nenajdete, můžete si domluvit osobní, online či telefonickou schůzku s jedním z našich finančních poradců. K dispozici je 800+ zkušených profesionálů, kteří se specializují na různé oblasti ze světa financí.

Pokud se ocitnete ve finanční tísni v podobě exekuce či insolvence, propojíme vás s odborníky, kteří vám pomohou situaci řešit.
Nabízí PAFI další služby kromě vzdělávání a poradenství?
Ano, v aplikaci také najdete kalkulačky pro rychlý výpočet čisté/hrubé mzdy, výše úroku, a také přehled příspěvků zdravotních pojišťoven. V pokročilé variantě si můžete nechat spočítat ocenění nemovitosti nebo výpočet toho, jestli nemovitost není podpojištěna.
Registrujte se do PAFI
Už jste jen krůček od finančního zdraví
Odesláním stvrzujete, že jste se seznámili s našimi Podmínkami